Jo, už je to tak. Je ze mně velký chlap. Měřím 78cm a vážím 8850g a minulou neděli, to je 14. října, jsem oslavil své první narozeniny. Bylo to fajn, přijeli obě babičky i oba dědové a dokonce i jedna prababička. Přivezli spoustu věcí zabalených do krásného papíru. Nejvíc se mi líbilo takové veliké auto a hrací knížka. Ale dostal jsem i spoustu hezkeho oblečení, ze kterého měla radost hlavně mamka a ještě několik hezkých knížek z Holandska, z kterých se radoval táta. Celý den se se mnou někdo hrál. Mamka upekla za skvělé asistence sousedky nádherný dort. Mňam mňam mňam. Takovou dobrůdku nedostávám každý den.

Asi by vás zajímalo, co všechno už umím. Tak lození mi jde už na jedničku. Než se člověk naděje, jsem tam, kde by mě nikdo nehledal. Umím otvírat šuplíky i dvířka od skříněk. Jsem přeborník ve vyhazování věcí ze skříní. Umím mávat, tleskat, bouchat dvěmi věcmi o sebe i do země a když se mi něco moc líbí, tak začnu něco povídat, aby si toho ostatní všimli. Moc rád se koupu – umím perfektně čvachtat rukama, takže je voda všude kolem. Taky si umím stoupnout a bez pádu se zpět posadit. Pár krůčků jsem už taky zvládl, ale zatím se mi do chození moc nechce. Mamku budím v noci většinou už jen jednou, ale v budoucnu hodlám prospat celou noc 🙂 No, velký jedlík zatím nejsem, ale bílý jogurt nebo mamčinu polévku, mám moc rád.

Jo, a abych nezapoměl, mám rád společnost. Takže jestli budete mít někdy čas nebo cestu kolem, tak se určitě stavte. Rád vás uvidím!
Pro dakší fotky klikněte na tuto fotku.