tak se můžu pochlubit svým prvním zoubkem, který moji rodiče objevili minulé pondělí. To mi bylo něco málo přes čtyři a půl měsíce, takže jsem celkem šikovný, že jo? Od té doby celkem rád koušu do všeho, do čeho se dá. Vůbec nejraději mám talíře – můj zoubek o ně krásně cinká. Někdy kousnu i maminku, ale té se to nějak nelíbí.

Jinak rostu jako z vody. Prdíky už mě netrápí, jsem velký kluk. Moc rád jsem na bříšku, hlavně když mám na dosah hezké hračky. Rád se rozhlížím kolem a když mi mamka nebo táta věnují pozornost, tak jim ukážu můj široký úsměv. Nejčastěji zatím ležím na zádech a když mě to ležení už nebaví, tak se nechám moc rád nosit. To pak vidím věcí!

Jsem zvědavé miminko a snažím se zjistit, jak tak probíhá celý den. Je to zajímavá činnost a každým dnem jsem chytřejší a už tak nějak tuším, co se bude dít. Odpoledne chodíme na procházku ven – to nejdřív koukám, kudy to jedeme a potom se mi hezky spinká. Je osm večer. To je můj čas se naposledy posilnit na noc a jít spát. Tak dobrou a zase se ozvu, až bude něco nového.

Danielek